דף הבית רפואה ובריאות ספא עיסוי עד הבית בקליניקת x-massage
עיסוי עד הבית בקליניקת x-massage
אוהד זמלר 01/05/14 |  צפיות: 8472

עיסוי על ידי מעסה מקצועי דרוש לכל אחד ואחת מאתנו עקב הלחצים הרבים אשר מופעלים על גופינו, ומדובר בלחצים פיזיים כמו גם לחצים נפשיים אשר משפיעים על הגוף לרעה. במאמר הבא נדבר על חשיבות העיסוי לבריאותו הנפשית והפיזית של האדם, וכמו כן נדבר על שירותי עיסוי עד הבית שהופכים את ביצוע העיסוי להרבה יותר קל מבחינת הארגון הטכני שהוא דורש, שהרי ברור שהעובדה שלא צריך לצאת מהבית הופכת את ארגון הדבר לפשוט יותר.

חשיבות העיסוי

על מנת לאזן את המתחים והלחצים המופעלים על הגוף שלנו אנו צריכים לבצע פעילויות מסוימות שירגיעו את הגוף הכואב, כאשר הבולטת ביותר מאותן הפעולות היא פעולת העיסוי, במסגרתה מגיע מעסה שלוחץ על הנקודות הכואבות ובאופן הנכון.

חשבו רגע על ההבדל התהומי בין הליכה ברחוב, או משחק כדורסל עם החברים כאשר הגוף משוחרר לבין ביצוע אותה פעולה כשהגוף תפוס וכואב – הרי מדובר בהבדל של שמיים וארץ, הבדל של ממש ברמת איכות החיים של האדם. כל פעולה הופכת לנעימה יותר כשהתחושה בגוף היא של עונג ולא של כאב.

עיסוי עד הבית

בשנים האחרונות חלה פריחה בשירותי עיסוי עד הבית. מדובר בשירות מצוין שבמסגרתו מגיע מעסה מקצועי לבית. עיסוי עד הבית מיטיב עם הלקוח היות ואינו צריך לנסוע אל המסז'יסט על מנת לקבל את העיסוי. למי יש כוח לנסוע למעסה ביום חורפי וגשום, או ביום בו חזרנו מהעבודה בערב וכל מה שאנו רוצים זה להתקלח ולשבת מול הטלוויזיה. מה גם שלעתים איננו יכולים להגיע אל המעסה כיוון שהוא לא עובד בשעות שבהן אנו יכולים להגיע אליו. העובדה שבאמצעות עיסוי עד הבית אין צורך לצאת מכתליו הופכת את כל העניין לקל יותר ואנשים רבים שנמנעו ללכת למעסה עקב חוסר זמן או עקב כך שלא היה להם כוח לנסוע אל המעסה, בוחרים לקבל את העיסוי כאשר מדובר בעיסוי עד הבית. לכן מומלץ לכל אדם להזמין עיסוי עד הבית וליהנות ממסז' מקצועי מבלי שיצטרך לצאת מביתו.

הגוף תפוס? אל תחשבו פעמיים – הזמינו עיסוי בקליניקת x-massage

ותזכה למסאז' מפנק בביתך

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של טכניקות לשיווק באינטרנט ו תוכנית שיווק לאתר אינטרנט


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI