דף הבית אינטרנט והחיים ברשת דיוור רשימות תפוצה שימושים של outlook 365 : ניהול נכון של תיבת הדואר שלכם
שימושים של outlook 365 : ניהול נכון של תיבת הדואר שלכם
יחיאל לוי 21/01/15 |  צפיות: 8468

בתקופה בה חלק ניכר מהתכתובות וההתקשרות במקום העבודה ובזירה החברתית מתבצע ברשת האינטרנט, זקוק כל אדם לתיבת דואר אלקטרוני אחת לפחות. רוב האנשים אכן מחזיקים תיבת דואר אלקטרוני אחת ראשית, תיבה המתבססת על מערכת ניהול נוחה, חכמה ובעיקר ידידותית למשתמשים. מערכת outlook 365 היא הבחירה של רוב המשתמשים המחפשים אחר מערכת איכותית ואמינה לניהול הדואר האלקטרוני שלהם, מערכת בה תוכלו לקבל דואר אלקטרוני בכל שעה, לנהל את רשימת אנשי הקשר, לנהל יומן פגישות וליהנות מעשרות פונקציות ניהול נוספות.

אם אנכם מכירים לעומק את מערכת outlook 365 כדאי יהיה להתחיל כבר עכשיו בהיכרות עם המערכת. מדובר באחת המערכות השימושיות ביותר, היכרות עם המערכת מהווה יתרון בעבור דורשי העבודה, כמעט בכל מקום עבודה אליו תגיעו היום תתבקשו לנהל תיבת outlook 365 אחת לפחות.

שימו לב, אל ממשק outlook 365 תוכלו להתחבר גם תוך שימוש במחשב נייד, טאבלט או טלפון סלולרי חכם עם חיבור אינטרנט מהיר. כל שיש לעשות הוא להגדיר נכונה את החשבון במכשיר יחד עם האפליקציות והממשקים המתאימים. ההליך מאוד פשוט ונוח גם בעבור אלו אשר לא התברכו בחוש טכני מפותח. מערכת outlook 365 מהווה חלק בלתי נפרד ממערכת office 365 המציעה מענה מלא לצרכים משרדיים וצרכים אישיים בתחום עיבוד תמלילים.

איך לפתוח פריט דואר בחלון נפרד?

לעתים, תרצו לפתוח פריט דואר בחלון נפרד בכדי לזכור לטפל באותו פריט הדואר בהמשך או לשם נוחות אישית. ממשק outlook 365 מאפשר לכם לעשות זאת. הפעלת הפונקציה פשוטה מאוד, ישנה פונקציה מובנית של : הצג בחלון נפרד, כל שיש לעשות הוא להקיש על הפונקציה והדואר נפתח מיד בחלון חדש. אם הפונקציה אינה מופיעה בשורת המשימות שלכם חפשו אחר הסימן של שלוש הנקודות המאפשר לכם לבחון אפשרויות פעולה נוספות של outlook 365 בתיבת הדואר שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI