דף הבית ספורט וכושר גופני אימונים שפרו את עצמכם
שפרו את עצמכם
יחיאל לוי 13/10/15 |  צפיות: 8977

כל אחד מאתנו רוצה להיות הגרסא הטובה ביותר של עצמו. לשם כך אנחנו דואגים לאכול נכון, ללמוד, לעבוד וגם לבצע פעילות ספורטיבית שתסייע לנו לשמור על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו.

אולם, אם היו מספרים לכם כי אתם יכולים להיות ברמה ספורטיבית גבוהה, מבלי להשקיע שעות ארוכות של אימון במכשירים שונים ועדיין להשיג את המראה החטוב והבריאות הפיזית בעזרת ems gym ליד הבית שלכם, האם הייתם מאמינים לכך?

גרו את השרירים

האמת היא שתחום ems gym כבר קיים תקופה לא קצרה ברחבי העולם וזמן ארוך עוד יותר עבור אנשים אשר היו משתמשים בשיטת אימון זו בשל היותם ספורטאים מקצועיים שנדרשו לטפל בפציעות ולחזק את הגוף בצורה מהירה ונקודתית.

אימון על ידי פולסים חשמליים אשר נשלחים אל השרירים ומבצעים את הגירוי הנדרש עבור האימון שלהם, הינה דרך חשובה לשמור על הכושר מבלי לאבד שעות רבות שיכלו להיות פנויות עבור עיסוקים רבים.

בעזרת גירוי שרירים חשמלי EMS ניתן להשיג את התוצאות הרצויות בלי להשתעבד למכשירי הכושר ואינספור של סטים של תרגילים בכל פעם עבור קבוצת שרירים נבחרת, מכיוון שמדובר באימון של כמה קבוצות של שרירים בו זמנית.

מוכח מדעית ובטוח רפואית

בכל הנוגע לאימון בעזרת ems gym חשוב להבין כי מדובר בתחום וותיק אשר נבחן על ידי מספר לא קטן של מחקרים אשר בחנו את הסיכונים הבריאותיים, את ההישגים מבחינת חיטוב ואימון השרירים, את השיפור בטיפול בפציעות וטיפול במצבים רפואיים אחרים. בכל אחד מן המחקרים הללו נבחנה שיטת האימון בעזרת גירוי חשמלי של השרירים ונמצא כי אכן מדובר בשיטה חדשנית לא רק עבור פעילות גופנית, אלא גם עבור שיפור מצבם הבריאותי של אנשים בעלי פציעות מרקע ספורטאי או מכל סיבה אחרת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI