דף הבית עסקים מכירות עובדים עם שיטה מוצלחת
עובדים עם שיטה מוצלחת
יחיאל לוי 06/07/17 |  צפיות: 7142

אין כמו ההרגשה הזו כאשר מגיעים אל תיבת הדואר ורואים שם כל מיני דברי דואר שיכולים להיות לא רק דרישות לתשלום של חשבונות אלא שוברים להנחה בחנות אהובה או מבצע חדש של נותן שירות שהגיע אל האזור ומפרסם בצורה הזו את עצמו אל שוק הלקוחות הפוטנציאליים.

זו כבר תקופה מאוד ארוכה של שנים שבה התחום של שיווק על ידי חלוקת דואר הוא דבר אשר מצליח לספק את הסחורה ולהעניק לכל בית עסק את התפוצה הנהדרת הזו שבסופו של עניין מצליחה לחשוף אותו אל כמה שיותר לקוחות רלבנטיים, ועם שיטות יצירתיות שעולות בזמנים אלו ניתן להבין כי הדרך הזו של השיווק מוכיחה את עצמה בתור יעילה שוב ושוב. עד כמה באמת האפשרות של שיווק ישיר דרך פליירים בתיבת הדואר היא שיטה מוצלחת? קראו את הדברים הבאים.


חשיבות של יעילות בעסק

האם חלוקה של דבר דואר שמגיע יחד עם עוד המוני פליירים אחרים היא לא פעולה שנדונה מראש להגיע אל פח האשפה שנמצא ולא במקרה ליד תיבות הדואר בכל בניין מגורים? האמת היא שאנשים רבים בודקים את הכתוב טרם השלכת דברי הדואר שלא רלבנטיים עבורם אל פח האשפה, ועבור הכמה שניות הללו צריכים לדעת לעבוד בצורה הכי חכמה מבחינה שיווקית.

לא כל פלייר יגיע אל הלקוח הרלבנטי ולכן חשוב מאוד לפלח את המיקומים שיכולים להיות הכי פוטנציאליים מבחינת הלקוחות שנמצאים שם, ככל שהפרסום והשיווק יהיו כאלה שמניבים תוצאות בשטח, כך העסק יתחיל לתפקד בצורה יעילה ולא רק יחזיר את העלויות עבור ההשקעה בפרויקט של חלוקת דואר שיווקי אלא אף יכניס כסף שיישאר בתור רווחים נקיים לאחר כל ההוצאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI