דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טלפונים סלולריים השעה לעשות שינוי
השעה לעשות שינוי
יחיאל לוי 23/01/18 |  צפיות: 6005

אפילו במדינה הענייה ביותר אפשר לראות ילדים ומבוגרים מסתובבים כשאר צמוד אליהם יש את הפריט הכי פופולארי אולי בשנים האחרונות, הלוא הוא הטלפון החכם שרק הולך ונעשה בעל יותר שימושים ככל שהטכנולוגיה מתקדמת לה עם מספר הולך וגדל של אנשים אשר מחזיקים מכשיר שכזה צמוד צמוד אליהם.

עם היות השימוש המרכזי שהוא קבלת והוצאה של שיחות פחות מרכזי, יותר אנשים משתמשים בטלפון בתור מערך שממנו יכולים להעביר ולקבל מידע דרך גלישה סלולרית או דרך רשת אינטרנט אלחוטית. אך, מה לגבי האפשרות של בדיקת השעה? אין ספק כי טלפונים חכמים הפכו את הרכישה של שעון יד למשהו אחר ממה שהוא כיום, כאשר שעון לגבר ולאישה הפך להיות יותר אביזר אופנתי וסמל של סטטוס מאשר הדרך לדעת את השעה.


טלפון חכם זה לא שעון

מה שרבים החלו להבין עם הזמן הוא כי הדרך לבדוק מה השעה עם הדלקה של הטלפון שלעיתים נמצא בכיס של המכנס ולפעמים בתיק של היד, היא לא ממש נוחה. מעבר לכך הדגמים של שעוני יד לנשים ולגברים נעשו לדבר מאוד מעוצב, הרבה יותר מאי פעם, כך שענידה של שעון היא דבר שכדאי וחשוב לעשות אם רוצים לצאת אל עבר פגישה חשובה עם הרושם הכי טוב שמראה יכול לייצר.

מעצבים נחשבים מכל רחבי העולם טורחים בעיצוב וייצור של דגמי שעונים מרהיבים, עם איכות ודיוק שלא נראתה טרם לכן בייצור רחב יריעה שכזה. ההבנה כי שעון על פרק היד היא הדרך הכי נכונה לבדוק את השעה הביאה דגמים דיגיטליים חכמים גם כן, וכעת נותר לראות האם שעון לגבר יישאר במתכונת אנלוגית או יהפוך לעד למשהו דיגיטלי לגמרי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI