דף הבית עסקים מכירות מגיעים אל הלקוח
מגיעים אל הלקוח
יחיאל לוי 13/01/19 |  צפיות: 4660

בעלי עסקים מתמודדים היום עם הרבה יורת קשיים מפעם. זה לא רק העניין הזה של יוקר המחיה שמשפיע גם על שרשרת האספקה של בעלי עסקים, אלא גם העובדה כי יש יותר תחרות מאי פעם אשר מגיעה גם מחוץ לגבולות הארץ וכוללת גם את התחרות שקיימת בארץ עצמה.

איך בעל עסק יכול ליצור הכנסה טובה לאור כל אלה בכל חודש מחודשי השנה ולא לקרוס תחת כל הנטל החדש? פעולה של שיווק ישיר מביאה אל יצירת קשר מול הלקוח עצמו, ואם הניתוח של הלקוחות נעשה בצורה נכונה, מגיעים אל פילוח ברמה גבוהה ואל החזר ההשקעה שבוצעה.


שיווק ממוקד מטרה

המטרה של בעלי עסקים שאר מבצעים פעולה של שיווק היא בסופו של דבר להיות מוכרים בפני ההמונים ולהגדיל את המכירות ככל האפשר. זה יכול להיות חשיפה של חברה חדשה, מכירה של מוצר חדש או איסוף של מידע עבור קהל לקוחות שאליו ישלח חומר פרסומי מידי כמה זמן.

וכאן טמונה לה השאלה לגבי הדרך הכי יעילה עבור הביצוע של השלב של השיווק הזה כדי להגיע בצורה מוצלחת אל המטרה שסומנה. שיווק שחותר להגיע אל המטרה הוא לא פעם שיווק ישיר שמגיע בצורה בלתי עקיפה אל לקוחות החברה, וכאן זה מאוד חשוב לעמוד על פעולת שיווק איכותית שבה כל השקעה כספית מחזירה את עצמה.


בחירת חומר פרסומי

את השיווק הישיר יכולים לבצע בכל מיני דרכים, כשאר המוכרת מכולם היא זו שמפרסמת את הלקוח על עלון שמועבר אל תיבת הדואר. מלבד זאת יש את האפשרות של תליית תלי דלת על דלת הלקוח וכן העברת עלונים באזור העסקי ברדיוס קטן. הצלחה של השיווק תלויה גם בבחירה הזו, ולכן יש להקדיש לה מחשבה מעמיקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI