דף הבית עסקים מכירות מעבירים פליירים אל המטרה
מעבירים פליירים אל המטרה
יחיאל לוי 28/10/20 |  צפיות: 1111

עסק הוא מקום שבו יש שאיפה להעלות את מספר העסקאות במועדים מסוימים ובאופן כללי במהלכה של כל השנה. לשם כך מבצעים בעלי עסקים כל מיני סוגים של פעילויות שיווק ופרסום, כאשר את הפעולות הללו ניתן לבצע בכל מיני דרכים. אחת מאלה נעשית על ידי יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.


פלייר שנותן עבודה

חייבים ליצור פלייר שיהיה בולט ויניע עד כמה שיותר לפעולה. לחברות שיוצרות פליירים שיווקיים יש גם ניסיון רב ביצירה של פליירים, והן גם יודעות במקרים רבים להכין גרפיקה מעניינת ש"תופסת את העין". יש עיקרים שאותם לא כדאי לפספס כמו הגודל של הפונט, התמונה שאותה בוחרים, הטקסט שרושמים והדרכים לשם יצירת קשר עבור לקוחות שונים. הדבר הבא לאחר שרואים כי הפליירים מוכנים בכמות הנכונה וערוכים באופן הכי שיווקי, הוא להבין מיהו הקהל שעבורו מכינים ומחלקים את הפלייר, וזה מצריך גם פעולה של הפצת פליירים בצורה שתביא אל כמה שיותר יצירת קשרים.


עניין של חלוקה נכונה

מה זה אומר לחלק את העלונים בצורה נכונה? שממש חייבים לעשות פעולה שבה בוחנים את קהל הלקוחות שיהיה רלבנטי עבור אותו העסק שבו פועלים, ולפי זה לא רק להכין את המודעה על גבי הפלייר, אלא גם לבצע הפצת פליירים לאחר פילוח חכם ויעיל. בפילוח בוחנים היכן נמצאים הלקוחות הרלבנטיים, ודבר זה חוסך פעולה של חלוקה באזור שבו יש פחות לקוחות פוטנציאליים, ובזבוז של פליירים היכן שלא יתקבל מהם שיווק אפקטיבי כלל וכלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI